Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.
Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích. Nyní se soustředíme na PERUÁNSKÉ NAHÁČE VELKÉ a jejich chov.

5.3.2019 se narodil náš třetí vnouček Alan

 

. . . . a te´d z naprosto jiného soudku, a to z lidského. jak někteří víte, máme s manželem 3 děti, 1 dceru a 2 kluky a ode dneška máme od každého z nich jednoho vnoučka.
Ten nejstarší vnouček PATRIC se narodil 7.5.2002 v Hustonu ve Spojených státech Amerických, kde se svojí maminkou a dcerou mého manžela (naší dcerou) stále žije. Je to daleko a vůbec jsme si jej neužili.
Ten druhý KRYŠTOF se narodil 19.10.2005 v Brně, kde žije se svým tatínkem, mým (našim) starším synem, je to  od nás kousek, když jej nevidíme, tak nám chybí.
Nu a dnes po 6 hodině ranní přišel na svět ten nejmladší vnouček ALAN, jeho tatínkem je můj ((náš) druhý syn. Nechť jej provází životem jen samé štěstí a láska, je to pro život to nejdůležitější. 

Tak máme teď 3 vnoučky, i když různě staré, ale milujeme je všechny stejně bez rozdílu , je to krásný pocit být babičkou  a dědou . . . . .