Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

nejen škola začíná . . . začínají i naše sporty a my máme mnoho plánů

8.9.2021 -  tento měsíc není pro našich chs nic příjemného . Zítra 9 9 2021 to bude přesně rok co od nás  zvláštním způsobem odešel náš milovaný Blacky, odešel stejně zvláštně jako se do naší chs  zvláštně vrátil poslední dny r. 2007.  . . . . . snad není den kdyby chom si jej nějakým způsobem nepřipomněli . . . . . . hlavně nám jej připomíná xolíček Leon . . . je to jako by nám byl seslán místo Blackyho.

A co jsme dělali posledních pár dní? Letní počasí se rychle chtělo překulit do podzimu, přeci jen trochu se pozastavilo a přechází do babího léta a tak Šmoulička se vrátila ke svému milovaném čuchání a taky si byla o víkendu 29.8. zaběhat ve Vranově coursing a s ní to šel zkusit i Leon. Leon se zatím moc sportovně neprojevuje, přesto bežel krásně, hned věděl o co jde, oba běhy začátečníka byly super, uvidíme jak mu pujdou běhy v páru.   Takže jak bude trošku volněji hned to zkusíme znovu tentokráte bez Šmouličky.

Přišlo září a hned 1.9.2021 jsme měli trénink obedience, Leonek jako začáteník, myslím, že dobré. Šmoulička  zopakovala několik cviků z OB-2, překvapivě velmi dobré. a tak  zase za týden, te´d jen Leonek a pak zase i se Šouličkou. . . . . .

Přišel zářijový víkend a my opět na vysočině  a bylo krásně, oba pejsani si to fakt užili . . . . . .

Nu a dnes 8. září byl Leon sám kouknout  na  národní výstavě hodpodářských zvířat Animals Tech. byl docela překvapený z velikosti některých dobytků, vlastně já taky, zvládl to na jedničku a taky se tam potkal s pejsky hlavně nebo jen borderkami, všichni byli mladí a byli tady socializovat, Leon byl ale nejmladší. Borderky potřebovaly socializaci k pasení, Leon jen tak . . . . . . .koukli jsme se i za naší Míšou, jejich firma tam měla stánek, Tam si Leon odpočinul a při dalším sledování zvířat už byl naprosto v pohodě, jako by potřeboval vstřebat všechny to velké zážitky . . . . .  Leon musel mít náhubek