Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

WDS 2021 Brno , Brno jezírka na Holandské

První říjnový víkend 2021 se v Brně pořádala Světová výstava psů 2021, Leonka jsme nevystavovali, nebyl rodokmen v dostatečné době pro přihlášení , dost mě to mrzelo, ale každé zlé je pro něco dobré a tak jsme s Leonkem přišli jen se kouknout, Šmoulička zůstala bohužel doma, protože jako obvykle si rozlízala nožku a po třech by to jaksi moc nešlo, nu  a  bylo co vidět, i když bystavovaných xolo nebylo tolik jako v jiných letech, zato vystavovaných peruánů bylo překvapivě hodně.  Někteří vystavovaní pejsci se mi líbili víc a jiní zase miň , to už tak bývá, a taky jsme tady potkali mnoho známých, které bychom jinak nepotkali, Leon byl statečný a celou dobu vystavovaní obou nahých plemen vydržel stát se koukat, občas ale přeci jen obtěžoval některého z kolem jdoucích, kteří si jej velmi rádi pomuchali.

V týdnu opět tréninky  jako obvykle Šmoulička samozřejmě NW hned počátkem týdne, středeční obedience byly zrušeny, pršelo a pršelo, to by stejně Leonek necvičil, nu a ve čtvrtek obvyklé Hoopers, byl sice trochu problém s časem, měli jsme původně na podvečerní, ale všechno nakonec dobře dopadlo,  a taky Leonek si zaběhal s NO Rarií, či tak nějak, fenka je trochu mladší od Leona a tím i méně poslušnější, a tak paničce utekla a Leon využil příležitost a byli k nedovolání, ani náš útěk je nepřiměl běžet za námi,  v ten moment žili  jen svým honěm se.  . . . . . . ale nakonec se vše v dobré obrátilo a Leon byl pak hodně šikovný.

V pátek a sobotu byly volby a já byla členem VK, a tak venčila rodina,  Leonovi to moc nevadilo, miluje všechny členy ale Šmoulička byla hodně překvapená s kým to vyšla na planýrku pouštět draka. Nu a v neděli jsme si šla opět po delší době zacvičit na náš domovský do Šlapanic.  Bylo krásně, a tak se nám ani moc nechtělo domů