Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Nort Brun.

Jméno stanice jsme získali díky našim čivavám, které velmi často vítězily ve výstavních kruzích.

Nyní máme už jen malou smečku –
mexického naháče standard  a  peruánského naháče velkého

Enzíkův první coursing

26.2.2023 - jak jsem již psala, Enzíček byl opět ve čtvrtek trénovat hoopers, a jako obvykle byl to malý šikulka, nu a v sobotu dopoledne jsme se vypravili na první coursingový trénink, zima byla neskutečná, ale Enzíkovi se moc líbili běhající pejskové, Enzo běžel jen malou trať, tzv. okruh, při prvním běhu byl trochu rozpačitým, ale pak se rozběhl za střapcem opatřeným kůží, měl náhubek, tak byl trochu problém se zákusem, přesto se na střapec vrhul, při dluhém běhu jsem mu jako začátečníkovi nedala košicek, měl jen bílé tríčko, které mu na rozdíl od Leonka bylo úplně akorát, tak mě napadlo, zda Leonka přeci jen neškrtilo.  No a druhý běh už byl fakt super, zakousl se a lomcoval se střapcem až si vyvrátil svůj téměř poslední špičák. odjíželi jsme velice spokojeni, tak věřím, že Enzíček našel svůj další sport.

S Leonkem začímám zkoušet rally obedience, mě se to moc líbí,  a myslím, že tohle by Leonovi sedlo, tak uvidíme na tréninku.